Kapela

Výraznou osobností skupiny je sólový zpěvák Jiří Vinklárek z Hranic. Zatím svobodný, věčně smějící mladíček v kapele. Prostě je to náš Džejví !

 

 Jiří Kolář (1953) Feďa, který již 50 let v Přerovském regionu, ale  i po celé ČR působil v různých hudebních formacích od první kapely “Boží šramot“ (MCG) přes GENERACI, PROJEKT,  SEQENCI, LH WESTERN, znovu PROJECT F a který prohlásil po koncertu skupiny MCG v roce 1970 na Letním kině v Lipník nad Bečvou svojí památnou větu: „Pánové pamatujte, že já tady budu v 60-ti pořád hrát s rockovou kapelou.“ Bohužel tohle již nesplní, kino v květnu 2012 zbourali. On ale hraje a zůstává věrný této muzice a jak sám říká, je to relax a pohoda.

 

 

 

Dalším členem kapely je vzrůstem malý, ovšem basácky drzý a velký Lipovský Bohuslav/1958 Bob z Hranic. Jeho muzikantská stopa vede od první své kapely METEOR (taneční), přes kapelu RAIMOND, PROJEKT a PROJECT F. Nejraději chodí neustále a pořád do zaměstnání na odpolední a noční směny.
 Sólový kytarista Dominik Skopal z Předmostí u Přerova. Kytarový novic, který bleskurychle nahradil  Tonyho Fázika/Bratislava jenž ukončil svojí činnost v kapele z rodinných důvodů. Náhrada rovnocená a  předpokládá se kytarový technický  posun směrem nahoru s patřičným mladictvým elánem.


 

Posledním v pořadí členem kapely je klávesák Martin Běhal (1966), Marťas, z V.Újezda. Věčný úsměv, pohoda, klídek, jsou jeho zbraně na nervozitu, trému a i spory v kapele. Zahrál si v kapelách HERMELÍN, FORUM a teď jak sám všude tvrdí a říká … je nešťastnější v PROJECTu F.